Ile kosztuje 7-dniowy pobyt w Dubaju z biurem podróży
Ile kosztuje 7-dniowy pobyt w Dubaju z biurem podróży

Ile kosztuje 7-dniowy pobyt w Dubaju z biurem podróży?

Marzysz o luksusowych wakacjach w Dubaju? Dzięki ofertom biur podróży, 7-dniowy pobyt all inclusive w tym futurystycznym mieście może kosztować już od 3500 zł za osobę. Sprawdź, co zawiera taki pakiet i jakie dodatkowe koszty mogą się pojawić, aby w pełni cieszyć się urokami Dubaju!

Spis treści

Ile kosztuje 7-dniowy pobyt w Dubaju?

Planowanie wakacji w Dubaju, jednym z najbardziej luksusowych miast na świecie, może wydawać się kosztowne, ale dzięki ofertom biur podróży, można to zorganizować w bardziej przystępnej cenie. Wiele biur oferuje pakiety all inclusive, które zaczynają się od 3500 zł za osobę na 7 dni. Taki pakiet zazwyczaj obejmuje przelot, zakwaterowanie, wyżywienie oraz transfery z lotniska do hotelu i z powrotem. Przyjrzyjmy się szczegółowo, co można dostać w ramach takiego pakietu oraz jakie dodatkowe koszty mogą się pojawić podczas pobytu.

Pakiet all inclusive

Typowy pakiet all inclusive za 3500 zł zawiera przelot w obie strony, zazwyczaj w klasie ekonomicznej. Zakwaterowanie obejmuje 7 noclegów w hotelu o standardzie 3- lub 4-gwiazdkowym, co gwarantuje komfortowy pobyt. W ramach wyżywienia mamy pełne posiłki: śniadanie, obiad i kolację, a często również napoje i przekąski w ciągu dnia. Transfery z lotniska do hotelu i z powrotem są również uwzględnione, co ułatwia organizację podróży.

Dodatkowe atrakcje i koszty

Choć wiele atrakcji jest dostępnych w ramach hotelu, takich jak baseny, siłownie czy programy animacyjne, Dubaj oferuje mnóstwo dodatkowych atrakcji, które mogą nie być wliczone w cenę pakietu. Warto zarezerwować sobie budżet na zwiedzanie ikon miasta, takich jak Burj Khalifa, gdzie wstęp kosztuje około 150-300 PLN. Zakupy w Dubai Mall, największym centrum handlowym na świecie, oraz odwiedzenie tamtejszego akwarium mogą kosztować od 100 do 500 PLN. Niezapomnianym przeżyciem jest również safari na pustyni, które kosztuje około 200-400 PLN. Bilet do jednego z parków rozrywki, jak IMG Worlds of Adventure, to wydatek rzędu 200-400 PLN.

Transport po Dubaju

W pakiecie all inclusive transfery z lotniska do hotelu i z powrotem są uwzględnione, ale poruszanie się po mieście może wymagać dodatkowych środków transportu. Dubaj posiada rozbudowaną sieć metra i autobusów, gdzie koszt tygodniowego biletu wynosi około 150-300 PLN. Taksówki są wygodnym, ale droższym rozwiązaniem, z kosztami od 200 do 500 PLN, w zależności od częstotliwości korzystania. Alternatywnie, wynajem samochodu na tydzień może wynieść od 1000 do 1500 PLN, co jest dobrą opcją dla tych, którzy planują więcej wycieczek poza miasto.

Pamiątki i dodatkowe wydatki

Nie zapominajmy o kosztach pamiątek i innych drobnych wydatkach. Na zakupy warto przeznaczyć około 500-1000 PLN, a na napiwki dla obsługi hotelowej, kierowców i przewodników około 200-500 PLN.

Podsumowując, koszt 7-dniowego pobytu w Dubaju z biurem podróży zaczyna się od 3500 zł za osobę w ramach pakietu all inclusive. Dodatkowe koszty, które warto uwzględnić, to atrakcje poza hotelem (około 1000-3000 PLN), transport po Dubaju (150-1500 PLN) oraz pamiątki i inne wydatki (700-1500 PLN). Całkowity koszt takiego wyjazdu może więc wynieść od 5350 do 9500 PLN na osobę, w zależności od indywidualnych preferencji i stylu podróżowania. Dzięki odpowiedniemu zaplanowaniu budżetu, wakacje w Dubaju mogą stać się niezapomnianą przygodą, pełną luksusu i ekscytujących wrażeń.

Facebook
WhatsApp
X
Picture of Wakacje w Dubaju

Wakacje w Dubaju

Blog WakacjewDubaju.pl specjalizuje się w prezentowaniu najlepszych ofert na wakacje all inclusive w Dubaju. Czytelnicy mogą znaleźć tam starannie wyselekcjonowane propozycje, które łączą luksus z atrakcyjną ceną.

Scroll to Top